Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

Prokazatelné lži o koronaviru SARS-CoV-2

covid 4948866 640

Článek určený pro lidi, kteří neztratili soudné kritické myšlení a jsou ochotni zamyslet se nad tím, co se v současnosti děje. Není určen pro ty, kteří věří politikům, jimi placeným médiím a zkorumpovaným úředníkům.  

Lež že koronavir SARS-CoV-2 zabíjí

Ano lidé jsou smrtelní. Ano lidé se dožívají věku kolem 80 – ti až 90 – ti let. V tomto věku lidé umírali i před šílenství kolem čínského viru. Všimněte si, že média a politici zarytě mlčí o celkové úmrtnosti. Celková úmrtnost se totiž oproti předchozím letům nijak zásadně nezměnila. Přibilo maximálně více sebevražd, což jsou asi jediné oběti současné paniky a hysterie. Také si všimněte, že nikdo z dezinformátorů neporovná smrtnost chřipky a čínského viru. Proč asi? Protože chřipka má vyšší čísla smrtnosti.

Lež že přibývá nakažených

Nikdy v minulosti se netestovali lidé bez jakéhokoli příznaku nemoci, jelikož to nedává žádný smysl. Proč ta změna? Jistě to není z důvodu byznysu. Kdo by také v naší společnosti chtěl vydělávat peníze, že? I přestože „mocní“ testují i zcela zdravé lidi, tak pořád je nakažených méně než u chřipky, která má, dle statistik, větší smrtnost.

Lež že přibývá hospitalizovaných a hrozí kolaps nemocnic

Tento graf mluví z oficiálního webu Ministerstva zdravotnictví mluví za vše. Panikáři a dezinformátoři tam vidí dramatický nárůst hospitalizovaných. Soudný člověk si graf vyhodnotí sám. A to nemluvě o tom, že i když údajně přibývají nakažení a nemocní, tak lékaři zjevně u této "děsivé" nemoci nevidí příliš mnoho důvodů k hospitalizaci.  

screen 20200916 180154

Lež že rouška chrání

Tato fáma se rozšířila již ve středověku a uměla způsobit paniku u lidí. Stejně se používá i dnes. U jakékoli roušky, která zcela netěsní na obličeji, proniká vzduch kolem této roušky všemi směry. Navíc i profesionální chirurgické roušky mají větší mezery v tkanině, než je velikost viru. Jediné, co tedy rouška zachytí, jsou kapénky obsahující viry. Zachytí je, ale nezničí. Kapénky s viry na roušce ulpí a vydrží celé hodiny, dokonce i dny. V okamžiku, kdy na roušku sáhnete rukou, tak si viry přenesete na ruce, z rukou na předměty a z předmětů na další lidi. Rouška tedy jen oddálí pohyb virů, a to jen o několik desítek minut. Chirurgové na operačních sálech opravdu používají chirurgické roušky, ale nesahají si na ně a sestry jim je v pravidelných intervalech mění tak, aby se nekontaminovaly. To je v běžném životě naprosto nereálné. 

Totéž ještě v roce 2009 tvrdila Světová zdravotnická organizace (WHO) i "slavný" pan Prymula, viz odkaz zde: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/lide-skupovali-rousky-ty-ale-pred-chripkou-neochrani-tvrdi-odbornici.A090509_123125_domaci_anv

Lež že se viry více šíří mezi cizími lidmi

Je naprosto logické, že vyšší riziko nakažení se viry hrozí od lidí, se kterými trávíte více času. Organismus se totiž proti virům umí do určité míry bránit. Až větší nálož virů může jeho obraným systémem proniknout. Na to ale potřebuje být delší dobu v kontaktu s nakaženým. Tedy je daleko pravděpodobnější, že vás nakazí partner, se kterým ležíte v jedné posteli celou noc než spolucestující v tramvaji, se kterým trávíte několik desítek minut. Toto všichni odborníci samozřejmě vědí, tudíž je to další důkaz, že veškerá opatření nemají za cíl bránit šíření viru, ale jen šířit paniku.   

Proč tedy tuto šarádu rozpoutali?

Smyslem nezákonného nařízení je vyvolávat paniku a chaos, ve kterém je snazší ovládat lidi a ovládání davů je smyslem každé vlády. Kdo by toleroval nějakého vládce tam, kde je srozumitelný systém a řád? Tolerovali byste vládce na kruhovém objezdu? Aby lidé s duševní poruchou toužící někoho ovládat, byli schopní vládnout davům, potřebují v davu vyvolat strach až paniku a samozřejmě také chaos. Vystrašení lidé v chaosu pak „přivítají“ někoho, kdo jim začne vládnout. Toto se používá již tisíce let. K šíření strachu a chaosu se běžně používaly války, ale ty jsou v globalizovaném světě již těžko realizovatelné. Šíření strachu o zdraví je dnešní moderní „válka“ o svobodu lidí.

Co proti tomu dělat?

Snažte se, aby lidé začali přemýšlet. Lži šířené politiky a jejich médii jsou nesmírně primitivní a velice průhledné. Jde jen o to, aby jim lidé přestali věřit. Lidé jistou dávku strachu potřebují, strach nás udržuje bdělé, ale bát se nemusí virů, nýbrž psychopatů, kteří se jim snaží vládnout ať z pozice vlády, parlamentu nebo médií. Projevujete občanskou neposlušnost. Ústava zaručuje, že veškerá moc vychází z lidu. Použijte tedy svou právem zaručenou moc a bojujte s lidmi mimo zákon.           

Související články