Chovejme se k dětem tak, jak bychom chtěli, aby se ony chovaly k nám, až my budeme potřebovat pleny

Vyplňte dotazník týkající se výživného a pomozte všem zjistit jak jsou na tom ostatní. Dotazník zde, výsledky zde.

Jak na to

Tato část webu je určená pro rodiče a děti surfující po internetu, jež se dostanou do soukolí institucí a skupin jako jsou soudy, OSPODy, exekutoři, soudní znalci, účelové neziskovky, neféroví mediátoři, zlatokopečtí advokáti apod. Tito výše jmenovaní jsou ve svém oboru profesionálové s praxí, vzájemně se informují, jeden druhého školí, a hlavně mají léty vyzkoušené praktiky, díky kterým je pro ně nezkušený rodič nesmírně snadné sousto k sežvejkání. Tento web se snaží jejich obrovskou výhodu trochu snížit tím, že nabídne znalosti a zkušenosti i druhé straně, tedy rodičům a dětem.

Budeme také popisovat praktiky, které si dělají navzájem rodiče mezi sebou, aby potěšili instituce bojem mezi těmi, kdož se dříve měli rádi. Nic totiž instituce nepotěší víc než rozeštvat občany. Nezapomeneme ani na chování dětí, které reagují na svět dospělých.

Z pochopitelných důvodů nám žádná veřejná instituce nikdy nedá ani korunu, jelikož „kopeme“ za druhou stranu. I kdyby nám nějakou korunu dala, tak si ji nevezmeme, protože by nás tím chtěli umlčet. Mějte prosím trpělivost. Obsah nebude vytvořen hned, ale na stranu druhou bude rychleji, než kdybychom čerpali peníze z dotací.

  • Praktiky institucí

    V této části najdete popis běžných praktik institucí a skupin působících v oblasti rodinného práva. Popíšeme především ty praktiky, které jsou škodlivé, nežádoucí a protizákonné. Samozřejmě existují i ty pozitivní, správné a zákonné. Na ty však není třeba se nijak připravovat. Stačí se z nich radovat, pokud máte to štěstí a setkáte se s nimi.

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.